NELER YAPIYORUZ

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

Prosistem olarak uzun yıllardır dünyada ki teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Proje çizim ekibinden, saha da montaj yapan ekiplerine kadar yüksek kalitede hizmet vermektedir. Ayrıca bünyemi ...

PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ

Her sektörde olduğu gibi aydınlatma alanında da daima teknokojik bir çok gelişme olmaktadır. Prosistem olarak daima bünyesinde bulundurduğu ürün grubunu titizlikle seçmekte ve projelerinde uygulamaktadır.

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Kendi bünyemizde ki LED DISPLAY üretiminden, Projeksiyon, video wall ve daha bir çok farklı görüntü sistemi çözümünü sizler ile buluşturmaktayız.

LED DISPLAY EKRAN İMALATI

PROSistem olarak sunduğumuz hizmetlerin daha kaliteli olabilmesi adına "Led Display Ekran" üretiminde de sizler için başarılı tasarımlar gerçekleştiriyoruz

LED DISPLAY EKRAN UYGULAMASI

Sizlerin talepleri doğrultusunda en kısa sürede size özel LED ekran çözümlerimiz ile yanındayız. Siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim.

BAŞKAN DELEGE-TERCÜME SİSTEMELERİ

Delege konferans sistemi, çoklu ve tek kanallı simultane çeviri gerektiren sistemler ile birlikte çalışmakta ve kulanılabilmektedir.

PROFESYONEL OTOMASYON SİSTEMLERİ

Hızla gelişmekte olan teknolojiyi daima en öncü olarak takip eden firmamız, bünyesinde ki Bilgisayar mühendislerini dünyanın dört bir yanında ki tedarikçilerinden yerinde eğitim aldırarak sizlere en doğru ve teknolojik hizmetler sunmaktadır ...

BROADCAST SİSTEMLERİ

Günümüzde hayatımızın en önemli parçası olan görsel yayının sizlere dağıtımında öncü olan firmamız canlı yayın araçları, canlı yayın aktarım sistemlerini en başarılı şekilde uygulamaktadır.