NELER YAPIYORUZ

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

Prosistem olarak uzun yıllardır sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Proje çizim ekibinden, saha montaj yapan ekibimize kadar yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ

Her sektörde olduğu gibi aydınlatma alanında da daima teknokojik bir çok gelişme olmaktadır. Prosistem olarak bünyesinde bulundurduğumuz ürün grubunu titizlikle seçmekte ve projelerimizde uygulamaktayız.

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Kendi bünyemizde LED DISPLAY üretiminden, Projeksiyon, video wall, kablolu ve kablosuz daha bir çok farklı görüntü sistemi çözümünü sizler ile buluşturmaktayız. Her zaman en iyi çözüm ve en iyi markalar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

LED DISPLAY EKRAN İMALATI

Prosistem olarak sunduğumuz hizmetlerin daha kaliteli olabilmesi adına "Led Display Ekran" üretiminde de sizler için istenilen ölçü ve yüksek kalite ile başarılı tasarımları bir arada sunabilmekteyiz.

DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜMÜZDEKİ ÜRÜNLERİN TOPTAN SATIŞI

PROSİSTEM olarak kurulduğumuz günden bu yana sizlere her zaman son teknolojiyi,kalite ile birlikte sunma arzumuz ve isteğimizle ürün portföyümüzü geliştirmeye çalıştık.

BAŞKAN DELEGE-TERCÜME SİSTEMELERİ

Tercümenin en doğru şekilde ulaşması için gereken her türlü teknoloji hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Prosistem olarak bizde size bilgiyi ulaştırmak için SIMULTANE SİSTEMLERİNDE en doğru çözümler ile sizlere sunmaktayız.

PROFESYONEL OTOMASYON SİSTEMLERİ

Hızla gelişmekte olan teknolojiyi daima öncü olarak takip eden firmamız, bünyesindeki Mühendislerini dünyanın dört bir yanındaki tedarikçilerinden yerinde eğitim aldırarak sizlere en doğru ve teknolojik hizmetler sunmaktadır.

BROADCAST SİSTEMLERİ

Günlük hayatın önemli parçası olan görsel yayınların dağıtımında öncü olan firmamız, canlı yayın araç ve aktarım sistemlerini başarılı şekilde uygulamaktadır. Bu sistemleri sektörün önde gelen markalarını uzman ekiplerimiz ile sunmaktayız.