Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Binası

Ankara’nın tam kalbinde, Ankara Kalesi ve Anıtkabir arasında görüş ekseninde yer alan ve yaklaşık 83 milyon Euro’ya mal olan müzik kampüsü, profesyonel idari kadrosuyla 1826’da kurulan ve dünyanın en eski orkestralarından bir olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın ev sahipliğinde dünyanın dört bir yanından en saygın orkestraları ve solistleri ağırlayacak.

2023 koltuk kapasiteli “Büyük Salon”, 500 koltuk kapasiteli “Mavi Salon” ve 600 kişilik “Tarihi CSO Salonu”, restoranları, müzesi ve açık hava alanlarından oluşan müzik kampüsü kısa sürede kültür ve sanat tutkunlarının buluşma yeri haline geliyor.

Başta 2023 kişilik ‘Büyük Salon’ olmak üzere tüm salonlar, müze ve genel alanların projelendirilmesi profesyonel ve genel seslendirme, ışık, görüntü, broadcast ve otomasyon sistemleri tasarlanmış, salonlardaki mimariyi bozmadan yerleşimi yapılmış, akustik hesaplanmış, kusursuz bir sonuç için tüm sistemler kurulumu sonrası, test edilmiş ve devreye alınmıştır. Ülkemizde sanat Yılın en büyük projelerinden biri olan CSO, verilen AV hizmetleri Prosistem imzası taşımaktadır.

DİĞER PROJELERİMİZ

KONFERANS SALONLARI

RESMİ KURUMLAR

OTEL-TATİL KÖYLERİ

RESTORANT, DİSKO, CAFE, BARLAR

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

STADYUM ve SPOR KOMPLEKSİ

EĞİTİM KURUMLARI

HASTANELER

İŞ ve TİCARET MERKEZLERİ

MÜZELER

İBADETHANELER

YURT DIŞI PROJE HİZMETLERİ

1